Podaruj 1% podatku

Gorący okres rozliczeń podatkowych w trakcie! Kawał drogi już za nami. Zostało pozyskane miejsce pod budowę obiektu stacjonarnego hospicjum, na końcowym etapie są prace

projektowe i administracyjne. Przedsięwzięcie jest duże i kosztowne, ale przyniesie nieocenioną pomoc i ulgę wielu potrzebującym osobom na przestrzeni wielu lat.

Rozliczając podatek PIT możesz wesprzeć budowę stacjonarnego hospicjum w Tomaszowie Mazowieckim.

Zostań współtwórcą wielkiego dzieła – pomnika ludzkiej troski, życzliwości i dobroci!

Dlaczego warto przekazać 1,5% dla Hospicjum?

Powodów jest wiele. Ponad 90% otaczanych opieką hospicyjną to pacjenci onkologiczni. Ponieważ w ostatnim czasie Tomaszów Mazowiecki stał się ośrodkiem terapii chorób nowotworowych, powstanie w nim placówki opieki paliatywno-hospicyjnej byłoby uzasadnione i pomocne pacjentom. Województwo łódzkie posiada jeden z najniższych w kraju współczynnik tzw. „łóżek paliatywnych”.  Ponadto większość stacjonarnych ośrodków hospicyjnych zlokalizowana jest w centralno-zachodniej części naszego województwa. Powstanie stacjonarnego hospicjum w jego wschodniej części znacząco poprawiłoby dostęp do tej formy opieki.

Co się dzieje z pieniędzmi?

Okazane wsparcie Fundacji Dwa Skrzydła, która koordynuje budowę hospicjum, jest szansą dla osób potrzebujących opieki paliatywnej. Idea powstania stacjonarnego hospicjum w Tomaszowie Mazowieckim zrodziła się głównie z myślą o osobach chorych onkologicznie, niezaprzeczalnie więc jest to inwestycja służąca również przyszłym pokoleniom.

Wspólnie Zbudujemy Tomaszowskie Hospicjum – każde 1,5% podatku, to nieocenione wsparcie.

Dlaczego warto okazać wsparcie?

Czytelnicy, sympatycy, przyjaciele, ludzie dobrej woli, prace nad budową Tomaszowskiego Hospicjum Stacjonarnego wchodzą w bardzo zaawansowany etap.

Do tej pory udało się uzyskać miejsce pod budowę hospicjum, powstały plany budynku i zagospodarowania przestrzeni. Ma to być miejsce przyjazne podopiecznym, takie w którym będą mogli poczuć się jak w domu, gdzie w spokoju, życzliwości i komforcie będą mogli przeżywać swoje zmagania się z chorobą. Ponadto będzie to miejsce, gdzie podopieczni i ich rodziny będą mogli uzyskać fachową pomoc wielu specjalistów.

Czeka nas w najbliższym czasie staranie się o możliwe środki budżetowe, ale aby móc pomagać innym potrzebne jest również wsparcie wielu osób dobrej woli na każdym etapie tworzenia i późniejszego funkcjonowania hospicjum. Stąd wieka prośba do Was  o pomoc duchową i materialną. Jesteśmy w okresie rozliczeń podatkowych, rozważcie przekazanie 1,5% właśnie na dzieło budowy Tomaszowskiego Hospicjum, przekażcie tę informacje dalej. Poniżej zamieszczamy dane KRS potrzebne do właściwego wskazania podmiotu w zeznaniu podatkowym.

Publikujemy również nr kontakt na który można wpłacać darowizny na ten szczytny cel. Jesteśmy wdzięczni za każde okazane nam wsparcie.

KRS Fundacji: 0000443380

Wesprzyj Fundację przelewem

Fundacja ``Dwa Skrzydła``

Numer konta: 82 2030 0045 1110 0000 0253 4500

PODARUJ

Dowolną kwotę

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM

PŁATNOŚĆ PAYPAL

Szybka płatność internetowa

Zapłać kartą lub przelewem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *