Podaruj 1% podatku

Gorący okres rozliczeń podatkowych w trakcie! Kawał drogi już za nami. Zostało pozyskane miejsce pod budowę obiektu stacjonarnego hospicjum, na końcowym etapie są prace

projektowe i administracyjne. Przedsięwzięcie jest duże i kosztowne, ale przyniesie nieocenioną pomoc i ulgę wielu potrzebującym osobom na przestrzeni wielu lat.

Rozliczając podatek PIT możesz wesprzeć budowę stacjonarnego hospicjum w Tomaszowie Mazowieckim.

Zostań współtwórcą wielkiego dzieła – pomnika ludzkiej troski, życzliwości i dobroci!

Dlaczego warto przekazać 1% dla Hospicjum?

Powodów jest wiele. Ponad 90% otaczanych opieką hospicyjną to pacjenci onkologiczni. Ponieważ w ostatnim czasie Tomaszów Mazowiecki stał się ośrodkiem terapii chorób nowotworowych, powstanie w nim placówki opieki paliatywno-hospicyjnej byłoby uzasadnione i pomocne pacjentom. Województwo łódzkie posiada jeden z najniższych w kraju współczynnik tzw. „łóżek paliatywnych”.  Ponadto większość stacjonarnych ośrodków hospicyjnych zlokalizowana jest w centralno-zachodniej części naszego województwa. Powstanie stacjonarnego hospicjum w jego wschodniej części znacząco poprawiłoby dostęp do tej formy opieki.

Co się dzieje z pieniędzmi?

Okazane wsparcie Fundacji Dwa Skrzydła, która koordynuje budowę hospicjum, jest szansą dla osób potrzebujących opieki paliatywnej. Idea powstania stacjonarnego hospicjum w Tomaszowie Mazowieckim zrodziła się głównie z myślą o osobach chorych onkologicznie, niezaprzeczalnie więc jest to inwestycja służąca również przyszłym pokoleniom.

Budujemy Tomaszowskie Hospicjum – 1% – jedna cegła wyżej.

Dlaczego warto okazać wsparcie?

Czytelnicy, sympatycy, przyjaciele, ludzie dobrej woli, prace nad budową Tomaszowskiego Hospicjum Stacjonarnego wchodzą w bardzo zaawansowany etap.

Do tej pory udało się uzyskać miejsce pod budowę hospicjum, powstały plany budynku i zagospodarowania przestrzeni. Ma to być miejsce przyjazne podopiecznym, takie w którym będą mogli poczuć się jak w domu, gdzie w spokoju, życzliwości i komforcie będą mogli przeżywać swoje zmagania się z chorobą. Ponadto będzie to miejsce, gdzie podopieczni i ich rodziny będą mogli uzyskać fachową pomoc wielu specjalistów.

Czeka nas w najbliższym czasie staranie się o możliwe środki budżetowe, ale aby móc pomagać innym potrzebne jest również wsparcie wielu osób dobrej woli na każdym etapie tworzenia i późniejszego funkcjonowania hospicjum. Stąd wieka prośba do Was  o pomoc duchową i materialną. Jesteśmy w okresie rozliczeń podatkowych, rozważcie przekazanie 1% właśnie na dzieło budowy Tomaszowskiego Hospicjum, przekażcie tę informacje dalej. Poniżej zamieszczamy dane KRS potrzebne do właściwego wskazania podmiotu w zeznaniu podatkowym.

Publikujemy również nr kontakt na który można wpłacać darowizny na ten szczytny cel. Jesteśmy wdzięczni za każde okazane nam wsparcie.

KRS Fundacji: 0000443380

Wesprzyj Fundację przelewem

Fundacja ``Dwa Skrzydła``

Numer konta: 82 2030 0045 1110 0000 0253 4500

PODARUJ

Dowolną kwotę

PŁATNOŚĆ PRZELEWEM

PŁATNOŚĆ PAYPAL

Szybka płatność internetowa

Zapłać kartą lub przelewem

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *